Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Strona Główna » Zakończenie roku w Przedszkolu Krasnal II w Lublinie.

Zakończenie roku w Przedszkolu Krasnal II w Lublinie.


 

Roześmiane dzieciaki, piękna pogoda i wiele atrakcji… tak było na festynie zorganizowanym z okazji zakończenia roku w Przedszkolu Krasnal II przy ul. Owocowej w Lublinie 26 czerwca br. Firma EURO-MED – importer Eurodiety, z tej okazji przygotowała wiele niespodzianek. Zaraz po wręczeniu przedszkolakom dyplomów, rozpoczął się  pokaz ratowników medycznych z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie. Panowie Marcin Dąbski, Radosław Jędraszek oraz Jerzy Flis oczarowali wszystkich swoją sprawnością i kunsztem. Na placu przed przedszkolem odbyła się symulacja wypadku drogowego z udziałem pieszego. Po zakończeniu pokazu każdy mógł dowiedzieć się więcej o pracy ratownika oraz zwiedzić karetkę pogotowia. Dużym zainteresowaniem cieszył się również fantom na którym ćwiczono udzielanie pierwszej pomocy. Zaraz po pokazie, czołowy zawodnik Lubelszczyzny z Klubu Moto-GP Marcin Niedziela opowiadał o swojej przygodzie z motocyklem i udziałem w zawodach. Każdy mógł posłuchać jak chodzi rasowy ścigant i zobaczyć spektakularne palenie gumy… Grzegorz Sprawka właściciel Firmy Moto-GP także sprawił nielada gratkę maluchom, każdy odważny przedszkolak mógł dosiąść ognistego rumaka Pana Grzegorza i poczuć się jak prawdziwy zawodnik. Przejażdżki na motocyklach, quadach oraz wspólne grillowanie zakończyło sobotni festyn. Zapraszamy wszystkich za rok.

 eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 34098