Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Strona Główna » Trzymaj formę z Eurodietą w Centrum Sportów Wodnych w Krynicy Morskiej

Trzymaj formę z Eurodietą w Centrum Sportów Wodnych w Krynicy Morskiej


W celu propagowania aktywnego stylu dla wszystkich odwiedzających stronę eurodieta.pl wynegocjowaliśmy niesłychanie dobre warunki  na szkolenia sportowe w Centrum Sportów Wodnych w Krynicy Morskiej.  Każdy użytkownik naszej strony może bez ponoszenia kosztów i zbędnych formalności skorzystać opcji szkolenia które „Centrum” ma w swojej ofercie:

Kursy windsurfingu – nasi użytkownicy w „Centrum” dostaną 15 % rabat zarówno na lekcje indywidualne jak i na grupowe kursy windsurfingu. To jednak nie wszystko. Aby zapewnić najwyższą jakość usługi, użytkownicy eurodieta.pl do końca pierwszego dnia szkolenia nie muszą ponosić żadnych kosztów. Mogą również w ciągu tego dnia zrezygnować ze szkolenia co zwalnia ich z odpowiedzialności zamawiania kursu. Decyzję o kontynuacji nauki pływania na desce podjąć można do końca pierwszego planowego dnia nauki.   Taka umowa ze szkółką windsurfingu pozwala uniknąć naszym użytkownikom kupowania przysłowiowego kota w worku. Zajęcia prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym na wielu europejskich spotach. Nad bezpieczeństwem klientów szkoły windsurfingu czuwać będzie przeszkolony pracownik szkółki na szybkiej łodzi motorowodnej.
Kursy kitesurfingu - jest to nowa dyscyplina szybko rozwijająca się w kraju i na świecie. Coraz bardziej znana, ma zastąpić klasę RSX na najbliższej letniej olimpiadzie. Każdy użytkownik eurodieta.pl może bez konsekwencji spróbować pierwszego etapu tego pięknego sportu. Każdy kto zdecyduje się również na szkolenie dostanie 10% rabat.

Aby skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie skontaktuj się z nami - info@eurodieta.pl


eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 19373