Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Blog » Eurodiet Racing » Rage-Race 2009

Rage-Race 2009


eurodieta, euro dietaTo już drugi raz lubelska ekipa w składzie: kierowca Marcin Mandryk, pilot Marcin Komadowski zakwalifikowała się do Rage-Race 2009, czyli „Szalonego Wyścigu” po całej Polsce. Tegoroczna edycja była dwa razy krótsza niż w ubiegłym roku. Trasa biegła z Warszawy przez Łódź, Poznań z metą w Sopocie. Tak jak i w ubiegłym roku nie zabrakło znanych gwiazd. W wyścigu wystartował znany polski polarnik, podróżnik, pierwszy i jedyny człowiek na świecie, który zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku Marek Kamiński.

Rage-Race 2009 wystartował z Warszawy 3 lipca o 9:20 z Wybrzeża Kościuszkowskiego. Pierwszy checkpoint zorganizowany został na Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej, nasza ekipa wylosowała rzucanie toporkiem, które wykonała bezbłędnie.
Kolejny checkpoint znajdował się w centrum łódzkiej Manufaktury, gdzie musieliśmy nadmuchać olbrzymią orkę, którą aby zaliczyć zadanie trzeba było „całą” dowieźć do Poznania...
Wieczorem przyszedł czas na odpoczynek w klubie Buddha Bar, do którego podwieziono neurodieta, euro dietaas luksusowymi Lexusami IS-F. W klubie mogliśmy zobaczyć niesamowity pokaz tańca brzucha.
Następnego dnia odwiedziliśmy Szczecinek, Koszalin, Darłowo, Ustkę i Sopot. W Szczecinku bezbłędnie zaliczyliśmy „zadanie wakeboardowe”, niestety było to jedyne ekstremalne zadanie tegorocznej edycji rajdu.
 W Koszalinie musieliśmy ułożyć i wykonać hip-hopowy kawałek muzyczny z użyciem słów podanych przez organizatora.
Na sam koniec Rage-Race na usteckiej plaży w towarzystwie dziewczyn wymalowanych w barwy BetCRIS.com wypowiadaliśmy się o tegorocznej edycji imprezy. Meta tegorocznego Rage-Race znajdowała się przed hotelem Haffner w Sopocie, gdzie zebrali się fani szybkich i pięknych samochodów.
eurodieta, euro dietaTegoroczna edycja Rage-Race, mimo, że nie obfitowała w ekstremalne zadania tak jak w roku ubiegłym, była okazją do poznania wspaniałych ludzi, którzy mają pasje i kochają życie. Serdecznie pozdrawiamy ekipę nr 112 (polka.nu) w składzie: Alexander Gubel i Janusz Szkwarek reprezentujących Polonię z Szwecji.

Eurodiet team

 

eurodieta, euro dietaeurodieta, euro dietaeurodieta, euro dieta

 Zdjęcia

 

 
eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 8154