Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta » Strona Główna » Poznaj historię Kasi

Poznaj historię Kasi

 

Ale jak?

Jak znaleźć się w takim momencie w jakim jestem ja? -26 kg w przeciągu 5 miesięcy. Ale jak?

Całe świadome życie zastanawiam się nad tym, że niektórzy jedzą co chcą, a jak zjem krztynę nadprogram i następuje pączkowanie … wrrr. Poza tym naszym organizmem kierują 4 hormony i jak tu dojść do porozumienia z samą sobą …

Zatem jak na kobietę przystało próbowałam różnych rzeczy: ćwiczenia, dieta białkowa … znienawidziłam smak selera naciowego na diecie kapuścianej … I nadal górka … duża górka L

Każdy z nas ma w życiu przyjaciela. Moim jest Basia!!! Kochana Basia, która powiedziała mi o Eurodiecie. Tak się dzieje, że w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu spotykają się ludzie, wiedza, chęci i upór. Ale o co chodzi???

Dzień 03.03.2017 r. zmienił moje życie o 180 stopni, ale wtedy jeszcze o tym nie wiedziałam. Zostałam umówiona na spotkanie z dr. Marcinem Mandrykiem. Myślę sobie - hej przygodo. Przecież nic nie tracę, a mogę wiele zyskać.

Główną bolączką osoby na diecie jest przygotowywanie posiłków. Eurodieta jest świetną odpowiedzią na to, ponieważ otrzymuje się gotowe produkty i wzbogacając je o warzywa. Można dobierać to co się lubi :)))) i jest smacznie, a jak się jeszcze wmontuje przyprawy i oliwę z oliwek. Nikt Was nie zatrzyma w chudnięciu, no chyba że pokusy …. Tak, one i mnie się one zdarzają … i ulegam. ;) Ponadto pakiet informacji o fazach diety, produktach i zachowaniu w diecie. Rowerek 40 minut rano i 40 wieczorem brzmi jak wyrok z ust pana Doktora … No, ale cóż procedura to procedura … po miesiącu jest -10 kg, później -8 kg, - 2 kg (w tym 2 tygodniowe wakacje), -3 kg., - 3 kg.

To nie fikcja. To fakty. Oczy coraz szerzej się otwierają, uśmiech mam wrażenie mam już do dokoła głowy. Wymiana ubrań. Skóra która wygląda super… Pytania czy nie robiłam operacji plastycznej motywują ;)

pozdrawiam

KasiaZdjęcia

 

 

 

 

 
eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 12733