Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Strona Główna » Odchudzanie, Miss Eurodiety 2011 - Anita Grzechulska

Odchudzanie, Miss Eurodiety 2011 - Anita Grzechulska


 

W tegorocznych wyborach Miss Wojewodztwa Lubelskiego 2011 - Miss Eurodiety 2011 została Anita Grzechulska. Anita mieszka w Lublinie ma 21 lat. Jest studentką II roku administracji stacjonarnej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. W najbliższej przyszłości chciałaby rozpocząć również studia podyplomowe związane z finansami lub zarządzaniem. W weekendy uczy się języka angielskiego w jednej z lubelskich szkół językowych. Lubi czytać thrillery Simona Becketta, a także oglądać filmy o tematyce kryminalnej. Nigdy nie stosowała żadnej radykalnej diety. Ale stosuje się do zasad zdrowego odżywiania – spożywa 5 posiłków dziennie, lubi warzywa i owoce. Pamięta zawsze o  śniadaniu i lekkiej kolacji na trzy godziny przed snem. Uwielbia sport, w lecie codziennie jeździ na rowerze a  zimą na nartach. Lubi grę w siatkówkę i pływanie, kilka lat temu zawodowo uprawiała lekkoatletykę. Miss Eurodiety na lato poleca ruch na świeżym powietrzu oraz brzuszki.

 eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 6077