Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Strona Główna » Odchudzanie, Eurodieta na EKOGALI 2011 - 20-22 maja w

Odchudzanie, Eurodieta na EKOGALI 2011 - 20-22 maja w


V Międzynarodowe Targi Żywności, Produktów i Technik Ekologicznych „EKOGALA 2011 odbędą się w dniach 20-22 maja w Rzeszowie.

Stoiska producentów żywności i innych produktów ekologicznych znajdować się będą w Regionalnym Centrum Widowiskowo - Sportowym w Rzeszowie (ul. Podpromie 10). Impreza objęta jest honorowym patronatem Ministra   Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia jest Marszałek Województwa Podkarpackiego. W Eko Gali biorą udział producenci produktów ekologicznych posiadający certyfikat rolnictwa ekologicznego, stowarzyszenia i firmy świadczące usługi dla branży ekologicznej, a także jednostki certyfikujące, jednostki doradztwa rolniczego i inne działające na rzecz rozwoju rolnictwa ekologicznego. Do udziału zaproszono także wystawców  z Ukrainy, Niemiec, Węgier, Czech i Słowacji. Targom towarzyszyć będą konferencje poświęcone problematyce rynku żywności ekologicznej w Polsce, energetyce odnawialnej, a także liczne prezentacje, degustacje, konkursy z cennymi nagrodami. Zapraszamy na stoisko Eurodiety.

Program:

http://www.ekogala.eu/images/stories/ekogala2011/program2.jpg

 eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 6215