Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Strona Główna » Nagroda specjalna dla Eurodiet team w Rage-Race 2010

Nagroda specjalna dla Eurodiet team w Rage-Race 2010


 

Lubelska załoga w Perłowym  Hummerze w pięć dni przemierzyła ponad 3 tysiące km.  Tegoroczny start można uznać za bardzo udany - nagroda specjalna i ukończenie rajdu w czołówce biorąc pod uwagę, że w tym roku aż dwadzieścia ekip nie ukończyło „Wściekłego Wyścigu”. Było ciężko… po kilkanaście godzin w samochodzie, w palącym słońcu, trudne zagadki i wymagające odwagi zadania na wodzie, lądzie i w powietrzu… to był prawdziwy test dla załóg i ich samochodów.
Hummer w barwach sponsora – Perły Browary Lubelskie S.A. nie ustępował takim samochodom jak Lamborghini czy Ferrari. Przez całą trasę był widoczny i bez problemu docierał do każdego Checkpointu. Rajd zakończył się w słonecznym Kołobrzegu gdzie świętowanie trwało do białego rana. Relacja z  Rage-Race 2010 już we wrześniowej Urodzie Życia (urodazycia.pl).

Eurodiet team

 eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 6098