Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Strona Główna » Maciej Strzemski wybrał produkty Eurodiety

Maciej Strzemski wybrał produkty Eurodiety


Już jutro kolejna wyprawa lubelskiego taternika Macieja Strzemskiego. O tym gdzie wybiera się Maciek, dowiecie się już wkrótce na portalu www.eurodieta.pl, który jak co roku jest sponsorem wyprawy.

Tak Maciek opowiada o swojej pasji:

"Moja przygoda z górami zaczęła się dość późno, bo dopiero po skończeniu studiów i była to droga od wspinania do gór, a nie od gór do wspinania. Sportem zajmowałem się od dawna, byłem zawodnikiem jak i sędzią judo, jednak dopiero w górach odnalazłem to, czego w aktywności sportowej mi brakowało – przygodę, kontakt z fascynującą przyrodą i niezwykłymi ludźmi. Z tego też powodu moje pojmowanie alpinizmu czy taternictwa różni się od tego, co ogólnie przyjęte. Nie stawiam sobie za punkt honoru pokonywania ścian najtrudniejszymi z możliwych dróg. Wspinanie jest dla mnie sposobem na dotarcie w swoje „prywatne” miejsca, z dala od tłumu turystów, na pokonywanie górskiej przestrzeni ostrymi graniami, uwydatniającymi potęgę i piękno skalnych olbrzymów. Równie ważna jest dla mnie sama wyprawa, droga pod ścianę, biwaki i wszystko to, co nierozerwalnie łączy się z górską eksploracją. Jedyny cel, jaki sobie wyznaczyłem to po prostu być górach, i mimo,   iż z rodzinnych Puław muszę pokonywać w Tatry blisko czterystukilometrową trasę, to jestem w nich co miesiąc.  Jestem członkiem Warszawskiego KW i Medycznego Klubu Turystycznego w Lublinie. Moja praca treningowa jest ukierunkowana na rozwój kondycji i wytrzymałości siłowej - w 2011 roku ukończyłem Tatrzański Bieg Pod Górę z czasem, który kwalifikowałby mnie do TOPR (z niewielkim zapasem:-)). Oprócz tego trenuję na słynnej lubelskiej "Kotłowni", pracując nad naprawdę sytą bułą:-) Z wykształcenia jestem farmaceutą i ogrodnikiem, a z zamiłowania botanikiem. Szczególne miejsce w obszarze moich zainteresowań zajmuje flora Tatr".Zdjęcia

 

 

 

 
eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 6099