Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Blog » Eurodiet Racing » Konin - Poznań 2008

Konin - Poznań 2008


20 września w Koninie do Centrum Handlowego Ferio, zjechały najszybsze samochody w Polsce (Corvette, BMW, Porsche). Było to rzadka okazja, żeby z bliska przyjrzeć się autom, o których posiadacze zwykłych czterech kółek mogą tylko pomarzyć. Średnia moc prezentowanych samochodów to 387 koni mechanicznych, czyli prawie pięciokrotnie więcej niż samochód przeciętnego Polaka. Ich łączna moc to prawie 6200 koni, czyli mniej więcej tyle, co osiemdziesiąt zwykłych samochodów, lub dwie lokomotywy...
Każdy z odwiedzających mógł zajrzeć pod maskę, wsiąść do środka i choć przez chwilę pomarzyć, że jest posiadaczem wyjątkowego auta. Tego dnia także odbyła się licytacja „przejazdu samochodami” na ćwierć mili, z której dochód był przeznaczony na Fundacje wspomagającą osoby niepełnosprawne.
Największe wrażenie na odwiedzających zrobił „drogowy potwór” Michała – Corvette C6. Michał miał także najwięcej pracy... jego auto było najczęściej licytowanym samochodem. I nie ma się, czemu dziwić... ponad 650 koni mechanicznych, agresywny wygląd rasowej wyścigówki, ryk silnika który było słychać aż w Poznaniu zrobił wrażenie na każdym. O dokładnej specyfikacji auta Michała można poczytać w październikowym czasopiśmie GT.
Coś dla siebie znaleźli również miłośnicy tuningu. Swoje auta zaprezentowali członkowie klubu Dark Angels. Były także auta z nieco dalszych okolic. I właśnie przyjezdnym przypadła palma pierwszeństwa w konkursie na najwspanialsze auto zlotu. Jednogłośnie nagrodę otrzymał właściciel Peugeota z Wrześni.
Dla odważnych, organizator przygotował niesamowitą atrakcję - przejażdżkę Jeepem po siedmiometrowej rampie o nachyleniu 80 procent...
Na imprezie pojawili się też miłośnicy motoryzacji, którzy od czterech kółek wolą dwa. Swoje pojazdy przy Ferio zaprezentowali motocykliści. Tu również wybierano najpiękniejszą maszynę. Zdecydowane zwycięstwo odniósł jedyny w tym towarzystwie chopper.
Całość imprezy była bardzo dobrze przygotowana, każdy samochód miał swojego ochroniarza a kierowca open bar, gdzie mógł się posilić. Za bardzo udana imprezę dziękujemy.
EURODIET team


Eurodiet teamZdjęcia

 

 
eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 34033