Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Strona Główna » Festiwal Piękna, Kultury i Sztuki

Festiwal Piękna, Kultury i Sztuki


Już 7 czerwca o godzinie 19.00 w Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym  na ul. Dobrzańskiego 3 będzie miało miejsce największe wydarzenie kulturalno-modowe na Lubelszczyźnie – Festiwal Piękna Kultury i Sztuki  - The Look Of The Year Województwa Lubelskiego 2013. 14 finalistek zaprezentuje się w kolekcjach młodych projektantów: Izabeli Marcinek, Agnieszki Tokarz-Iwanek, Joanny Kamili Łubkowskiej, Michała Wójciaka oraz kolekcji Red Star.

Edycja 2012 okazała się wielkim sukcesem ogólnopolskim a także ogólnoświatowym. Cztery nasze kandydatki dostały się do etapu ogólnopolskiego a dwie do ogólnoświatowego. Etap ogólnoświatowy wygrała nasza kandydatka - Angelika Lipa. Wybory odbyły się 8 grudnia 2012 w Taorminie na Sycylii. Jest to pierwszy taki sukces dziewczyn z naszego regionu.
Festiwal Piękna, Kultury i Sztuki  - THE LOOK OF THE YEAR Województwa Lubelskiego w roku 2013 będzie połączony z wystawami prac lubelskich młodych artystów:
Krzysztof Korszeń - studiuje na Wydziale Artystycznym UMCS. Interesuje się grafiką, malarstwem i projektowaniem graficznym, ale najbardziej zaangażowany jest w rzeźbiarstwo. Brał udział w wystawie plastycznej w Instytucie Psychologii UMCS oraz w wystawie organizowanej w parku miejskim i Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie.
Irena Lawruszko -  pochodzi z Ukrainy. Studiuje na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Brała udział w licznych konkursach na których zdobyła wiele nagród.
Małgorzata Włas - jest studentką architektury wnętrz na wydziale Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. W ubiegłym roku projekt lampy autorstwa Małgorzaty Włas wystawiany był podczas: targów designu ARENA DESIGN 5-8 marca, Palladium Designeria Trendy Show 4 kwietnia, Noc Muzeów PJWSTK. Autorka interesuje się projektowaniem form przemysłowych, wnętrz i komunikacji wizualnej. W maju 2012 podczas warsztatów oświetleniowych organizowanych przez firmę PHILIPS w kilkuosobowej grupie studentów stworzyła projekt iluminacji mostu Zygmunta Starego w Pile, który za sprawą prezydenta miasta Piły został zrealizowany. Jako młoda projektanta kreowała identyfikacje wizualne m.in. takich firm jak: EC management- agencja modelek, FRESCO – biuro projektowe, COLLAGENA – angielska firma kosmetyczna. Często bawi się przestrzenią tworząc abstrakcyjne murale – Studio 4piętro (wspołpraca z pracownią RaZ). Uwielbia modernizm, częstym źródłem jej inspiracji jest BAUHAUS. Podziwia Waltera Gropiusa, Laszlo Moholy-Nagy, Mies van der Rohe, Le Corbusier’a. W projektach szuka piękna ukrytego w prostocie.
Daryna Iaresko - pochodzi z Ukrainy, studiuje na Wydziale Artystycznym UMCS na drugim roku. Swoje prace wystawiała na licznych wystawach: 2010 - Muzeum Davida Guramiszwili w Myrgorodi, 2011 - Muzeum Korolenka w Poltawi, 2012 „Chatka Żaka” w Lublinie. Brała udział w licznych konkursach na Ukrainie 2006 „Барви Лесиного гаю”, 2009-2010 „Вересневі мрії”, 2010 „Решетилівська весна”, „Національний музей гончарства – перлина 21 сторіччя”, „Barszcz Ukraiński” Lublin. Lubi zajmować się malarstwem, ceramiką, grafiką, ręcznym tkactwem.
Najlepsze prace artystów będą mogły być zaprezentowane w Łodzi na ogólnopolskich finałach.

PROGRAM
SHOW UDS UNDERGROUND DANCE STUDIO „CZTERY ŻYWIOŁY”
GALA MODY - PREZENTACJA 14 KANDYDATEK
POKAZ KOLEKCJI MŁODYCH PROJEKTANTÓW
POKAZ KOLEKCJI RED STAR
RECITAL MICHAŁA NIEMCA
WYSTAWA PRAC MŁODYCH ARTYSTÓW
GWIAZDA WIECZORU - MICHAŁ ZATOR


Michał Zator - Najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. Wielokrotnie zapraszany do współpracy przez polskie filharmonie, koncertuje w na terenie kraju i zagranicą. Półfinalista piątej edycji programu "Mam Talent". W swoim repertuarze posiada kompozycje klasyczne i autorskie, inspirowane muzyką celtycką i literaturą fantasy. W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie otrzymane na Akademii Muzycznej w Poznaniu, którą ukończył z wyróżnieniem (w klasie prof. Katarzyny Staniewicz). Spotkanie z jego muzycznym światem zaliczyć trzeba na pewno do przeżyć wyjątkowych i niezapomnianych.
Sprzedaż biletów (cena 35,00 zł):
Galeria Olimp (nowa część)
Sklep Red Star
Ubezpieczenia Sebastian Michno
Plaza
Sklep Red Star
Real
Biuro Podróży – Magiczne Podróże
W dniu gali (7 czerwca) sprzedaż biletów będzie prowadzona od godziny 17.00  w Lubelskim Centrum Naukowo-Technologicznym na ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.Zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 6220