Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Blog » Ania XI edycja Metamorfozy » Mineło 2 miesiące na diecie

Blog: Mineło 2 miesiące na diecieMoi mili minęło 2 miesiące jak jestem już na diecie. Bardzo szybko minął ten czas i przyznaję szczerze, że wcale nie jest tak ciężko. Jestem na 3 etapie, więc jem 2 posiłki EURODIETY i 2 zbilansowane posiłki. Pierwszy raz od 2 miesięcy jadłam pieczywo pełnoziarniste i cebulę :) Cięzko mi jest się nauczyć wybierać zdrowe i pełonowartościowe produkty ale o to właśnie chodzi w tej diecie, żeby nauczyć się zdrowo odżywiać i jeść w małych ilościach. Czasami łapię się na tym jak wybieram z lodówki największe jajka :) Oj Aniu, Aniu... już łatwiej było na pierwszym etapie - wszystko podane na tacy :)

Powrót

eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 8043