Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Eurodieta, skuteczne odchudzanie
Znajdujesz się tutaj:   Eurodieta, skuteczne odchudzanie » Strona Główna » Angelika Lipa - The Look Of The Year 2012

Angelika Lipa - The Look Of The Year 2012

 

8 grudnia 2013 roku w niedzielę mija dokładnie rok jak Angelika Lipa wygrała światowe finały konkursu The Look Of The Year 2012 w Taorminie na Sycylii.

Eurodieta.pl - Angeliko, spodziewałaś się ze Twoja kariera tak szybko i mocno nabierze takiego tempa?
Angelika Lipa - (śmiech) Jaka kariera...? Na razie ciężko pracuję, żeby zostać zauważoną w branży modowej. Chciałabym oczywiście, by stało się to jak najszybciej.
 
Eurodieta.pl - Jak oceniasz rok po wygranej światowej edycji?
Angelika Lipa - To był naprawdę miły czas, szczególnie te pierwsze tygodnie po wygranej: telewizja, wywiady, spotkania, sesje, tu ukłon w stronę pana Marcina Mandryka organizatora The Look Of The Year Województwa Lubelskiego. Tak naprawdę pracować zaczęłam dopiero od pół roku, gdy trafiłam do agencji D`vision. Mam już małe sukcesy, z których się bardzo cieszę, najważniejszy to kontrakt z paryską agencją Women. Podczas pobytu w Paryżu pracowałam dla samego Yohji Yamamoto.

Eurodieta.pl - Brałaś udział w ostatnim pokazie u Macieja Zienia, o którym było bardzo głośno…
Angelika Lipa - No właśnie aż za głośno... (śmiech). Dla mnie to kolejny mały sukces, ponieważ był to pokaz najnowszej kolekcji "Jestem" jednego z najlepszych projektantów w Polsce. Przygotowania od rana do późnych godzin, a potem 40 minut pokazu... :)
 
Eurodieta.pl  - Jak łączysz pracę modelki ze szkołą? Matura tuż, tuż….
Angelika Lipa - Muszę przyznać, jest ciężko. Częste wyjazdy do Warszawy, castingi, pokazy, a potem trzeba nadrobić zaległości w szkole. Do tej pory starałam się łączyć modeling z nauką, ale ostatnio odpuściłam nieco to pierwsze, ponieważ zależy mi na dobrym zdaniu matury. Jest to dla mnie na ten moment ważniejsze.
 
Eurodieta.pl  - Uczestniczysz teraz w programie „Projektanci na start”, może zdradzisz parę szczegółów…
Angelika Lipa - Tak naprawdę nagrania do programu odbyły się pod koniec sierpnia, zdążyłam już nieco ochłonąć. Było to dla mnie  kolejne doświadczenie, fajne przeżycie. Bardzo miło je wspominam, ponieważ pracowałam z niesamowitymi ludźmi. Szczególnie tęsknię za współpracą z moim projektantem Damianem. Za dużo szczegółów zdradzić nie mogę, ponieważ program trwa i wszystko się może wydarzyć ;)
 
Eurodieta.pl  - Pytanie od czytelniczek Naszego portalu – jak dbasz o swoją figurę?
Angelika Lipa - Co to znaczy dbać? Jem jak każdy,  a nawet więcej (śmiech). Muszę mieć siłę do pracy, bo castingi, sesje czy przymiarki są bardzo wyczerpujące. To, że modelki trzymają dietę, to mit, oczywiście są wyjątki, ale większość dziewczyn, z którymi miałam styczność, jadła wszystko. Wiadomo, że nie można przesadzać. Jeśli nie pracuję, to wystrzegam się pieczywa i ziemniaków, a więcej potraw z błonnikiem. Wskazany jest też ruch na świeżym powietrzu albo jakieś ćwiczenia.
 
Eurodieta.pl - Jakie masz plany na przyszłość?
Angelika Lipa - Czeka mnie jeszcze wyjazd do Paryża w najbliższym czasie, a po powrocie skupiam się na przygotowaniach do matury. A co będzie po maturze to się okaże. Jeszcze nie zdecydowałam.
 
Eurodieta.pl  - O czym powinna wiedzieć dziewczyna, która marzy o światowej karierze modelki?
Angelika Lipa - Powinna wiedzieć, że modeling to nie zabawa, tylko ciężka praca. Trzeba być przygotowanym na sukcesy i porażki, a na początku tylko porażki (śmiech), nie wszystko przychodzi od razu. Na pewno sama wygrana w konkursie to nie wszystko. Pozdrawiam wszystkie przyszłe modelki :).

Dziękuję za rozmowę.

Jeżeli marzysz o karierze modelki i chcesz powtórzyć sukces Angeliki Lipy już dzisiaj wyslij swoje zgłoszenie na adres:
biuro@thelookoftheyear.com.pl

 

 Zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
eurodieta
Suplementy diety - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Bezpieczna antybiotykoterapia
eurodieta
Cała prawda o odchudzaniu - dr n. farm. Marcin Mandryk
eurodieta
Eurodieta - zdrowy styl życia i odżywiania
eurodieta
Sposób odzywiania dla zdrowia
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 2
eurodieta
Eurodieta Najmłodszym 1
eurodieta
Dania Orientalne
eurodieta
Angelika Lipa i Angelika Brzyska
eurodieta
Odchudzanie - przepisy dietetyczne
eurodieta
Eurodiet team - Rage-Race 2010
© Eurodieta, skuteczne odchudzanie - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 28541